Yhdistyksen virtuaalinen superpäivä 13.6.2020!

Kuvat: Nea R, Saija Leed, Maikken

Tervetuloa yhdistyksen virtuaaliseen superpäivään 13.6.2020!
Yhdistyksen järjestäjätoimikunta järjestää kaikille harrastajille avoimen superpäivän.

Haastamme päivän aikana ratsastamaan yhdessä erikseen ja postaamaan kuvan instagramiin tägillä #seeyouSM2021. Ota kaveri tai ainakin keppihevonen messiin, ja lähde ulos nauttimaan kesästä! Yhdistys nostaa tägättyjä postauksia omaan someensa koko päivän ajan.
Kello 11:00 @adafilppa ohjaa kehonhuoltoliven kaikille halukkaille yhdistyksen instagramissa. Kehonhuolto tukee hyvin treeniä, ratsastusta, mutta myös normaalia arkea.
Kello 18:00 Superpäivän tittelien jakaminen instagram-livessä! Halukkaat palkittavat pääsevät vierailemaan livessä. Tittelien äänestyksestä lisää maanantaina!
Kello 21:00 Yhdistyksen alkukesän näyttelyiden tulosten julkistaminen.

Vaikka SM-kilpailut tältä vuodelta peruuntuivatkin, niin vietetään yhdessä ihana päivä virtuaalisesti keppihevosharrastajien kesken. Muistellaan parhaita keppihevosmuistoja, luodaan uusia ja vaalitaan rakasta harrastustamme.

Kuvat | Juuso Juhala, Kht Candela, Kht Nightwind
Muokkaus | Maikken, Kht Ra.Ra